İNFO YATIRIM AKADEMİ

- İnfo Yatırım Akademi nedir? / Ne amaçla kurulmuştur?

Kurumumuzun, eğitimlerini güncel olarak verdiği her yaşa ve para piyasalarıyla ilgilenen, bilgi almak isteyen herkese hitap ettiği bir platformdur.

- İnfo Yatırım Akademi ile Borsa Okulu arasında ki fark nedir?

Borsa Okulu Üniversitelerin İİBF bölümleri, Finans, Sermaye Piyasası ve Borsa, Yönetim Bilişim Sistemleri, Bilgisayar Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği  vb. bölümlerinden mezun ya da 4. Sınıf öğrencisi olan kişilerin katılabildiği bir platformdur.

Info Akademi ise her hafta güncel eğitimleri ile her yaşa ve herkesin katılım yapabileceği, Finansal okuryazarlığa katkı amacıyla hisse senetleri, sabit getirili kıymetler, kaldıraçlı ürünler(VIOP+FX+OPSİYON)ve riski önlemeye yönelik korunma amaçlı işlemler ile ilgili temel ve teknik eğitimlerdir.

- İnfo Yatırım Akademi eğitimleri nasıldır?

İnfo Yatırım Akademi eğitimleri her hafta sonu olmakla birlikte para piyasalarına meraklı, bu piyasayı öğrenmek isteyen her yaşa, herkese ev sahipliği yapan bir eğitim platformudur. Eğitimler her hafta sonu Cumartesi, Pazar olmak üzere Zoom üzerinden yapılır.

- İnfo Yatırım Akademinin Eğitim süreci ve katılımı nasıl olur?

İnfo Yatırım Akademi sayfamızda ki KAYIT OL butonuna tıklayarak gireceğiniz kişisel bilgileriniz ile bu eğitimlere katılmanız çok basit. Bu aşamayı geçtikten sonra tarafınıza gelecek olan eğitime katılmak için sizinle paylaşacağımız Zoom linkini gönderiyoruz.

Eğitim gününüz ve saatiniz geldiğinde ise size gelmiş olan Zoom linkten eğitime ulaşabiliyor, katılabiliyorsunuz.